• https://www.facebook.com/bayramkaraca28
  • https://twitter.com/bayramkaraca28sanalbasin.com üyesidir


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

MURAT CAN SIBIÇ (04/03/2013 11:26)
Konu : Teşekkür mesajı
Mesaj : Değerli Esenli Köyü Haber yöneticileri, Sizleri cok uzaklardan Afrikanın doğu kıyısı Mombasadan takip ediyorum.Vatanımdan binlerce kilometre uzakta olmak beni derin bir özlem içerisine düşürüyor.Yapmış olduğunuz yayınlar ile bu hasrete biraz olsun su serpmektesiniz.Bir araya gelecek hemşehrilerim yok buralarda.Sizler insanlarımı, dostlarımı, görmeyi arzuladığım memlektimi ayağıma kadar getiriyorsunuz.Bu sebeple başta Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bayram Karaca olmak üzere onun şahsında hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla MURAT CAN SIBIÇ Turkish Airlines Ralation Station Manager Mombasa/Kenya
"Bizler uzak diyarlardan takip eden sevgili abimize biz teşekkür ederiz sıla özlemine bir nebze merhem olabiliyorsak ne mutlu bize "
Bayram Karaca
Erkan (27/02/2013 03:17)
Konu : Hasan Ustaoğulları
Mesaj : Bu arada Hasan Usta Oğulları sülalenin ayaması soy adımız Bıçakcı'dır Akköy'deki mahallemizin adıda Ustalı mahallesidir ve Hasan Usta Oğlu anlıcanız gibi Ustaoğlu Hasandan gelıyor yanı aslı ustaoğlu'dur ve bu sülaleden olan köyde tek Bıçakcı'lar değildir Gürel-Aydın-Yılmaz-Usta-Naldemircioğulları'da vardır bunlarda bizim sülaledir ama hepsi Bıçakcı torunudur. Büyük ihtimal ile dedemiz Bıçakcı ustası olduğu ıcın Bıçakcı olmus kimi Naldemirci olmus ilgilendiniz için saolun şimdiden tesekkürler.
Erkan (26/02/2013 07:00)
Konu : Hasan Ustaoğulları
Mesaj : S.A. ben Giresun merkez batlama Akköy'denim babamlar sülalemizin geldiği yerin Kürtün (beşir torul) diyor tam olarak oda bilmediği için dedesinden duyduğu kadarı ile Giresun Şer'iyye-Sicil-Defteri kayıtlarında sülalemizin adı geçiyor http://www.giresunilozelidare.gov.tr/dosya/ktp.pdf sitesinde ama kayıların kendisi yok orada sadece Emecen, Bulancak-Piraziz, s. 362; şer‟iyye sicillerinde adı geçen belli başlı aileler şunlardır: Hasan Usta oğlu nam-ı diğer Bıçakçı oğlu Mustafa bin Osman bin Abdullah GŞS, nr. 1411, s. 77; 1429, s. 51 yazıyor ve ben merak ediyorum ama bu kayıtlara ulaşamıyorum sadece 1411 nolu kayıtların Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İslam Tarihi ve Sanatları Anabilm Dalında olduğunu yazarının Ali Yılmaz olduğunu biliyorum.Babamların yine sölediği önce Göreleye yerleştikleri orada vurgun olduğunu ve bi kardeşin Görelede kaldığı diğerinin Batlama Akköye yerleştiği oradaki Ustaoğulları ile aynı sülale olduğumuz eğer bilginiz varsa bu konular hakkında yardmcı olursanz sevnrım.
"Telefon numaranızı bırakmanız durumunda köyümüzde olan ustagil ailesinden bilgi alarak dönüş yapılacaktır.Teşekkür eder Saygılar sunarız."
Bayram Karaca
emine (18/02/2013 16:15)
Konu : Kurtbeli Şenliği
Mesaj : merhabalar..
Kurtbeli Şenliği eğer 30Haziran''da yapılırsa katılımın az olacağını göz önünde bulundurmak istiyorum. Çünkü çocuklar karneyi yeni almış olacak ve herkes izinlerini fındığa alacağı için fındıktan sonra olması daha iyi olur diye düşünüyorum. bizlerde katılmak istiyoruz ama bu nedenlerden dolayı katılamıyoruz. ama fındıktan sonra bütün köylünün ve baska illerdende katılım olacağını umuyorum. Bilgilerinize Arz ederim.
"Mrb; Bizler de katılımın az olacağını düşünüyoruz yapılan mutabakatta 30 Haziran kesinleşmiş durumda ama ne olacağı veya değişiklik söz konusu olabilir görüşmek konuşmak gerekir fakat biz köylülerimizin görüşlerini şenlik komitesine iletiyoruz bizi izlemeye takip etmeye devam edin gelişmleri bu site üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz."
Bayram Karaca
BAYRAM YILDIZ (17/02/2013 10:21)
Konu : GÖRELEDEN SELAMLAR
Mesaj : TÜM ÇALIŞANLARA VE ADAŞIMA BAŞARILAR DİLİYORUM GÖRELEDEN SELAMLAR
"Aleykümselam Bayram abicim hayırlı işler bol kazançlar Desteklerinden dolayı BAYRAM OTO 'ya teşekkürü bir borç biliriz."
Bayram Karaca
fatma (04/02/2013 22:34)
Konu : dayıma selam
Mesaj : dayı bi dügününde grdüm sana selam göndereyim dedim bari burdan görüşelim öptüm seni vedat dayı ben fatma yigenin
RAMAZAN DEMİRCİ (08/01/2013 17:49)
Konu : biz akrabayız sanırım
Mesaj : bizde Malatya Akçadağ Esenli köyünde yaşayan DEMİRCİ kabilesiyiz bizimde aslımız şam üzerinden anadoluya gelmişiz sizin kydeki demircilerle akrabayız
"Köyümüzde Demirciler var onlardan bilgi alamak gerekir Saygılarımla"
Bayram Karaca
ECENUR (26/12/2012 16:49)
Konu : Fotoğraflar
Mesaj : Fotoğraflara yeni getirdiğiniz sistemde resimlere bakarkan sırayla gitmek mecburiyetinde kalıyoruz. Toplu olarak ileri gidilememesi kullanışlı olmamış. Yanlışlıkla arka plana tıklandığında en baştan başlıyor. Bu da can sıkıcı. Bu sorunlara çözüm bulmanız gerekli. Teşekkürler.
"Bu sistemi kullanmamızdaki gaye sitede yüklü fotograflar bilgilerin siteyi yavaş çalıştırması sebebiyle köylülerimize kolaylık olarak yaptık istendiği takdirde yeniden eski konuma getirebiliriz fakat fotoğraf ve video bölümlerinde çalışma yapıldığından kısmi sorunlarla karşılaşabilirsiniz bu konuda affınıza sğınıyor ilginize teşekkür ederiz"
Bayram Karaca
Bayram TENK (07/12/2012 16:44)
Konu : Referandum
Mesaj : İlahi adalet yerini buldu.Bıyıklarını buranların halini görmek isterdim.Köyümüz halkına hayırlı olsun.Köyünü satmak isteyenlerede ALLAH hidayet versin.
DUYGU KARACI (01/12/2012 18:06)
Konu : hacer ve emre nın dugunu
Mesaj : Hacer''le Emre abının
dugunu ertelenmedı mı
"aileden aldığımız bilgi dahilinde düğün ertelenmiyor ve belirlenen tarih ve saatte olacaktır."
Bayram Karaca
Halil Demirci (26/11/2012 22:09)
Konu : referandum
Mesaj : Refendum sonunda birileri her kuşun etinin yenmeyeceğini görecek.
"Aynen katılıyorum Halil Kardeşim"
Bayram Karaca
Esra hıdır (20/11/2012 16:38)
Konu : video
Mesaj : Bayram abicim videoları izleyemiyoruzve acamıyoruz istanbulda olan videoları çekip koyarsanız sevineceğim.
"iş yoğunluğu sebebiyle ileriki günlerde paylaşma yapacağım saygılarımla"
BAYRAM KARACA
ATKAN ÇELİK (20/11/2012 12:20)
Konu : HATIRLATMA
Mesaj : DEGER ARKADAŞLAR 5. HAFTA OYNANAN MAÇ SKORLARINI NE ZAMAN YAYINLAMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ SEVGİLERLE ATAKAN ÇELİK
"5.hafta maç sonuçlarının resmi olarak dernek tarafından elimize ulaşmadığından ve dernek başkanının iş yoğunluğu sebebiyle bizlerde beklemekteyiz Saygılarımla "
BAYRAM KARACA
ahmet hıdıroglu (19/11/2012 21:47)
Konu : hıdıroglu 2012 tanısma toplantısı
Mesaj : Esenlı koyunde oturan tum hıdıroglu fertlerıne selamlar.2013 yılında 2 cısı duzenlenec toplantıda bulusmak umuduyla saglıklı gunler dılıyorum.
ahmet oral( hıdıroglu ) tel 0531 540 71 32
"tarih vermeniz durumunda köyümüzde oturuna hıdırlara bilgi veririz saygılarımızla"
Bayram Karaca
murat can sıbıç (12/11/2012 14:56)
Konu : Hasköy&Fırtına
Mesaj : Hasköyspor ve Fırtınaspor maçı halısaha ile yapılan anlaşma cerçevesinde 18:00 de bitirilmiştir.Maçın eksik oynanmasının maçta yaşanan gerginlikle bir alakası olmamakla birlikte maç başlangıcında takım sorumlularına da iletilmiştir.Maçın hakemi olarak yanlış hatalı kararlar verilmiş olsa bile,herhangi bir taraf tutma ya da birilerin yanlış anlamalarını sebebiyet verecek tutum ve davranış içerisinde olamdık olmayız da.Bizler sorumluluklarımız bilinci içerisinde geçmişte nasıl isek gelecekte de aynı olacağımızdır.
Bizleri üzen bizim üzerimizden yapılan spekülasyonlar ve insanların üzülmeleridir.Bu sebeple köylülerimize verdiğimiz üzüntüden dolayı özür dileriz.
Bahse konu olna maç Hasköysporun 3-1 galibiyeti ile hakem kararı verilmiş Hasköyspordan 67 numaralı oyuncu kırmızı kart ile cezalandırılmıştır.
Yapılan itirazlara kararı verecek olan turnuva komitesi olacaktır.
Kamuoyuna saygılarımla duyrulur.
ömer YILMAZ (28/10/2012 23:17)
Konu : hayırlı olsun
Mesaj : bayram dernek sitesinikim yaptı bilmiyorum yanlız başkanın soyadını bence biliçli bir şekilde yanlış yazılmış
mehmet yılmaz (25/10/2012 13:28)
Konu : tebrik
Mesaj : Tüm Esenli Köyünün ve İslam Aleminin Kurban Bayramını Kutlu olsun
Sedat KARAKOÇ (25/10/2012 11:44)
Konu : Tebrik
Mesaj : Tüm Esenli Köyünün ve İslam Aleminin Kurban Bayramını Kutlarım.

Saygılarımla.........
Hacı Bayram TENK (24/10/2012 12:54)
Konu : Bayram kutlaması
Mesaj : Tüm esenli köyü halkının kurban bayramını kutlar,sağlık,mutluluk dolu nice bayramlara ulaşmalarını YÜCE ALLAH tan dilerim.
gülhan (24/10/2012 10:59)
Konu : bebek resmi
Mesaj : yeni doğan bebek haberinde farklı resim kullanmanız insanları yanıltıyor bu nedenle resim koymanıza gerek olmadığını düşünüyorum
"nurhan hanım bu konuda duyarlılığınızı anlıyor fakat sitenin içeriğindeki temsili resim kullanmadığımız takdirde içerik hoş olmadığını belirtiriz zgerçek resim olduğunda zaten bunu açıklamasıyla belirtiyoruz.saygılar sunar iyi bayramlar dileriz"
bayram karaca
 2  ...